हामी सुबिधा भोगी हुनुहुदैन भन्दै धनराजले गरे पार्टी कार्यालय मा पिसिआर गर्न अस्वीकार

 

नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठकको लागि सबै केन्द्रीय पदाधिकारी तथा सदश्यहरुको पिसिआर परिक्षणको व्यवस्था गरेको थियो पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा । तर जनताले महङ्गो शुल्क तिरेर पनि समयमा पिसिआर परिक्षण गर्न नपाएकाले मैले पनि यो सुबिधा प्रयोग गर्दिनँ भन्दै पार्टीले उपलब्ध गराएको पिसिआर परिक्षण बहिस्कार गरे नेता धनराज गुरुङ्गले ।

उनले जनताले पिसिआर परिक्षणका लागि रातदिन हस्पिटलको छिंडीमा लाईन लाउनु परेको अबस्थामा हामी महाराजा जसरि सुबिधा उपभोग गर्न नहुने र हामी बढी सुबिधा मुखि भयौं भने जनतामा नकारात्मक सन्देश जान्छ । लोकतन्त्रमा नेता र जनता बिच बिभेद हुन नहुने भन्दै पार्टी सचिवालय मार्फत नेतृत्वलाई केन्द्रीय कार्यालयमा गरिएको पिसिआर परिक्षण रोक्न अनुरोध गरे पनि केन्द्रीय नेतृत्वले पिसिआर परिक्षण भने रोकेन।

प्रकाशित भएको : October 3rd, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचारहरु